UA | RUРеєстрація Авторизація Корзина покупокКорзина покупокпорожня
Закрити Забули пароль? Реєстрація
Знижки Tacx Майстерня wheel на початок сторінки у кінець сторінки

Велотренажер Tacx FLUX S Smart T2900S

Марка: Tacx
Ціна: 19 999 грн 20 800 грн
Економія: 4 %
Є в наявності Купити Повідомити про зниження ціни


 
Модель:
FLUX S Smart
Артикул:
T2900S

У комплект тренажера касета не входить 
Барабан сумісний з 9-11 швидкісною трансмісією Shimano
Вага тренажера 25 кг

Для встановлення касети Campagnolo необхідно придбати додатково барабан Купити
 
 
  • Реалістичний нахил 10%
  • Моделювання спуску  - Немає
  • Максимальна потужність гальмування (10 сек.) 1500 Вт
  • Інерція 22,8 кг
  • Точність: <3%


Вибір велотренажера >>Оновлена версія популярного тренажера Tacx FLUX

Зовнішній дизайн його попередника був оновлений, щоб створити більше простору для заднього перемикача, тому FLUX S Smart сумісний з довгими перемикачами. Добре збалансований дизайн забезпечує максимальну стійкість при русі навіть при найбільш вибухонебезпечних спринтах.


Tacx FLUX являє собою компактний і реалістичний інтерактивний з прямим приводом і не вимагає технічного обслуговування. Швидка реакція смарт електроніки і 7кг маховиком передає найменші коливання, опір безпосередньо вашим ногам.

З усіх тренажерів Tacx FLUX має важкий маховик з реальним  ефектом 23кг. Чим більше ефект маховика, тим більш реалістичним досвід їзди на велосипеді. Він використовує ANT + і Bluetooth® для зв'язку і, отже, може бути підключений до бездротової мережі смартфонів і планшетів. Протокол ANT + FE-C дозволяє тренуватися з Tacx додатками, а також сторонніх додатків, таких як Zwift і TrainerRoad. Ви також можете тренуватися автономно; якщо ви не підключали FLUX, він буде імітувати рівну дорогу.


Використовується з підключенням до мережі змінного струму 220В

Шосейні велосипеди і велосипеди з колесом 29 "встановлюються без підставки під переднє колесоПідключення до ПК з Windows
Якщо Ви є власником FLUX, то Ви можете підключити тренажер до комп'ютера. Таким чином, ви можете тренуватися за допомогою програмного забезпечення Tacx Trainer Software4, Advanced

Ваш планшет або смартфон, комп'ютер використовується для регулювання опору і висновку даних по ефективності. При їзді, опір на вашому задньому колесі регулюється автоматично, коли нахил збільшується або зменшується.

Для підключення FLUX до комп'ютера Windows, потрібне оновлення Upgrade Smart (до комплекту не поставляється). Цей пакет містить програмне забезпечення Tacx Trainer 4, Advanced, блок управління для установки на вашому кермі і ANT + антена.

 
KHS FreeAgent Manhattan LeaderFox Shimano Amoeba Rogelli Continental Kenda Tacx Sixsixone Giyo Quaxar