UA | RUРеєстрація Авторизація Корзина покупокКорзина покупокпорожня
Закрити Забули пароль? Реєстрація
Знижки Tacx Майстерня wheel на початок сторінки у кінець сторінки

Гарантійні умови

Звертаємо Вашу увагу!!! На велосипед, куплений у нас в інтернет магазині, поширюється гарантія ЗАВОДСЬКИЙ БРАК (рама 2 роки, навісне обладнання 6 місяців, якщо ж це моделі велосипедів екстремального напрямку, то гарантія становить 1 рік на раму та 3 місяці на обладнання), виписується гарантійний талон з датою продажу, серійним номером рами. Увага! Гарантія не поширюється на деталі велосипеда, схильні до природного зносу: ланцюги, касети (тріскачки), камери, покришки, гальмівні колодки.

Велосипеди відправляємо в заводській упаковці (на 90% зібрані). Для остаточної збірки та точної настройки велосипеда, необхідно звернутися в велосипедну майстерню. Оплата доставки велосипеда є компенсацією за збірку та настройку велосипеда у майстерні Вашого міста. З підтверджуючими підписом майстра та контактами.

Необхідно пройти перше технічне обслуговування велосипеда в будь-якої велосипедної майстерні Вашого міста. Приблизний термін для проходження першого технічного обслуговування 1-1,5 місяців після початку експлуатації велосипеда.

При покупці електронних пристроїв й пристроїв освітлення ви отримуєте 6 місяців гарантії на заводський брак. Електронні пристрої та пристрої освітлення при гарантійному випадку підлягають заміні. Заміна пристроїв, проводиться тільки в тому випадку, якщо були збережені товарний чек та оригінальна упаковка!

Гарантійний строк на велотренажери Tacx складає 1 рік з дня придбання. Заміна пристрою здійснюється якщо були збережені товарний чек, серійний номер пристрою та оригінальна упаковка із серійним номером!

Поточні новини
Всі новини >
Відкрита вакансія менеджера з продажу 24.05.2019

Требуется на работу в веломагазин г.Киев


На постійну роботу потрібен продавець-консультант

     

Усьому навчимо, покажемо. Ласкаво просимо!

Контактні телефони:

044 249 83 50

067 715 17 81

095 863 50 52


Графік роботи у святкові дні 20.08.2018


24 серпня 2019 р - ВИХІДНИЙІнструмент Bike Hand, сумки Ibera 07.03.2018
Надходження професійного інструмента Bike Hand, сумок та аксесуаров Ibera
Тестовий стенд Zwift 07.11.2017
У нас Ви можете протестувати на демо стенді Neo програми Zwift, Tacx Trainer Software
Надходження велоформи (шапочки, бафи, шапочки під шолом, шкарпетки, велоштани, велоперчатки зимові, велоочки ...) 17.10.2017
Велосипеди дитячі "DRAG" і LeaderFox 11.08.2017

Надходження підліткових і дитячих велосипедів "DRAG" і LeaderFox

ДИВИТИСЯ >

 
KHS FreeAgent Manhattan LeaderFox Shimano Amoeba Rogelli Continental Kenda Tacx Sixsixone Giyo Quaxar