Оплата і доставка

Оформлення замовлення

Покупець самостійно оформляє Замовлення на Сайті, шляхом додавання обраних ним Товарів у віртуальний кошик.

Продавець повинен підтвердити надане Покупцем Замовлення протягом 2-х робочих днів виходячи з наявності товару або повідомити про неможливість його виконання, шляхом направлення відповідного sms-повідомлення або повідомлення на електронну пошту вказану Покупцем або телефонним зв’язком.

Внесення змін у підтверджене Продавцем Замовлення можливе виключно до моменту відправки Товару Покупцеві.

Самовивезення доступно до видачі тільки після підтвердження замовлення менеджером і узгодженням доступного часу видачі.

Оплата товару

Методи оплати товару:

  • Оплата на рахунок ФОП  Приват Банку лише після підтвердження Вашого замовлення менеджером інтернет магазину

Велоформу надсилаємо тільки після 100% передплати.
Доставка товару оплачується безпосередньо у відділенні вантажоперевізника.
Замовлення, оплачені до 13.00, відправляються як правило в цей же день перевізником Нова Пошта, якщо пізніше - відправляються на наступний день або за домовленістю з клієнтом.

Доставка товару

Методи доставки товару:

  • Доставка по Києву і Україні здійснюється компанією "Нова Пошта"

Доставка проводиться за тарифами компанії-вантажоперевізника і оплачується покупцем. Доставка велосипедів і об'ємних товарів проводиться тільки на вантажні відділення (відділення від 1000кг)

  • Велосипеди, рами, покришки з металевим кордом відправляються тільки на вантажне відділення Нової Пошти у вашому місті (вимоги Нової Пошти !!!)

З тарифами на вантажоперевезення можете ознайомиться безпосередньо на сайті перевізника.

Відправка іншими перевізниками (Делівері і т.п.) обговорюються індивідуально з клієнтом.
Приблизний час доставки товару від 2-х до 4-х днів.
Доставка здійснюється за принципом СКЛАД-СКЛАД. Cвоє замовлення Ви забираєте в представництві вантажоперевізника. Вартість доставки в своє місто можете уточнити на сайті перевізника.Замовити доставку до дому, після прибуття вантажу в Ваше місто, Ви зможете зв'язавшись з вантажоперевізником по телефону у вашому місті.

Час доставки

Приблизний час доставки товару від 2-х до 4-х днів, в залежності від обраних умов оплати і доставки, а також віддаленості Вашого населеного пункту від м Київ.

Отримання товару

Для отримання товару в компанії вантажоперевізника необхідно пред'явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить Вам менеджер після відправки товару. Менеджер також повідомить Вам про приблизну дату прибуття замовлення у Ваше місто. Додатково Ви можете відстежувати посилку на сайті транспортної компанії Нова Пошта.