Покришки

Фільтр 
Вело покришка

Якісні Велопокришки за доступними цінами

Велосипедні покришки - це частина колеса, яка безпосередньо контактує з дорожнім покриттям. Шини передають зусилля обертання педалей на поверхню дороги і за рахунок сил тертя забезпечують рух велосипеда. Сучасна покришка на велосипед являє собою композитну багатошарову оболонку. Від її розмірів, форми і матеріалів багато в чому залежить безпека райдера і ходові характеристики велосипеда.

Правильно підібрані Велопокришки дозволять велосипедисту розвивати і підтримувати високу швидкість, виконувати різкі повороти, впевнено себе почувати на дорозі в будь-яку погоду, здійснювати стрибки і інші складні фінти. Веломагазин Лідер розуміє високу важливість і приділяє достатньо уваги велосипедним покришкам. У магазині представлений широкий асортимент зносостійких велопокришок від провідних світових брендів.

Широкий вибір якісних покришок для велосипеда

Великою популярністю серед гонщиків, туристів і велолюбителів користуються німецькі Велопокришки Continental. Компанія є одним з родоначальників галузі виробництва пневматичних велошин і працює на ринку з 1897 року. Continental випускає зносостійкі покришки всіх популярних стилів і розмірів, які можуть прослужити не один сезон. У виробництві використовуються власні інноваційні технології та нові матеріали з унікальними властивостями.

Ще одним виробником, який пропонує стабільно високу якість продукції, є компанія Kenda. Тайванська компанія представлена ​​на ринку з 1962 року і на сьогоднішній день є одним з лідерів галузі. Покришки Kenda відрізняються високими техніко-експлуатаційними характеристиками при доступній вартості.

Найбільш поширеними на ринку є Велопокришка 26, 27,5, 28 і 29 дюймів. Залежно від розміру покришок визначається їх призначення:

  • 10, 12, 14, 16 і 18 дюймів - дитячі велосипеди;
  • 20 дюймів - BMX велосипеди;
  • 24 дюйма - підліткові велосипеди;
  • 26 дюймів - гірські, крос-кантрі та стріт байки;
  • 27,5 дюймів - гірські велосипеди;
  • 28 дюймів - шосейні, дорожні і гібриди;
  • 29 дюймів - новий стандарт для MTB велосипедів.

Поради щодо вибору покришки на велосипед

Вибір Велопокришки залежить від типу велосипеда, стилю катання і виду дорожнього покриття. Для їзди по трасах і автодорогах використовують слікові покришки. Вони мають мінімальний малюнок і товщину протектора, а також не велику ширину. Застосовуються на шосейних і трекових велосипедах. Універсальним варіантом для змішаного стилю катання є напівсліки. Протектор середніх розмірів дає хороший накат на твердому покритті, але також забезпечує стійкість і прохідність на невеликому або середньому бездоріжжі. Такі шини мають ширину до 2 дюймів.

Позашляхова покришка на велосипед дозволить впевнено себе почувати навіть на складному грунтовому покритті з м'якою поверхнею. Вона дасть можливість долати ями і нерівності на дорозі, забезпечуючи додаткову амортизацію. Такі шини мають глибокий протектор з вираженим малюнком. Їх ширина зазвичай складає більше 2 дюймів.

Чому у нас вигідно купити покришки Continental

Інтернет магазин велосипедів LeaderOnline пропонує купити покришки Continental і Kenda за найпривабливішими цінами на ринку України. Ми є офіційними представниками брендів, тому можемо надати клієнтам оригінальну якість продукції, офіційну гарантію від виробника і чесні ціни. У нас ви зможете підібрати відповідні Велопокришки для свого велосипеда. Консультанти магазину дадуть кваліфіковані рекомендації щодо вибору шин і запропонують вигідні знижки.