Вимірювачі потужності

Фільтр 
Вимірювач потужності

Їзда на велосипеді – комплексний специфічний вид спорту. Велосипедист для досягнення високих показників повинен демонструвати ефективну техніку педалювання, враховувати профіль траси і погодні умови, боротися з зустрічним і боковим вітром, вміло розподіляти свої сили. Тому запорукою позитивних спортивних результатів є грамотні тренування. Сьогодні для аналізу якості роботи велосипедиста і вибудовування стратегії підготовки використовується різне інноваційне високотехнологічне обладнання. І якщо ще нещодавно цим користувалися тільки професіонали серйозного рівня, то сьогодні його активно освоюють аматори.

Навіщо потрібен вимірювач потужності для велосипеда

Вимірювачі потужності представляють собою датчики, які встановлюють на педаль або шатун. Датчики вимірюють і передають на пристрій, що зчитує показники потужності велосипедиста при педалюванні. Сучасні вимірювачі дозволяють знімати точні і надійні дані і використовувати їх в розробці плану тренувань. Техніка велосипедиста залежить від втоми, рівня підготовки, ступеня відновлення і може змінюватися в кожен конкретний момент. Швидкість руху і частота обертів педалями показник суб'єктивний, адже сильно залежить від погоди і траси. А ось рівень вироблюваної енергії – найточніший показник ефективності педалювання. Його оптимально використовувати для побудови тренувань з урахуванням індивідуальних особливостей спортсмена.

Точні багатофункціональні вимірювачі потужності 4iiii

Виробник 4iiii пропонує велосипедистам точні вимірювачі для установки на шатуни. Наш магазин рекомендує купити вимірювачі потужності 4iiii наступних моделей:

  • 4iiii Precision R5800, R7000 (на шатун 170 мм, 172,5 мм і 175мм), R8000, R9100. Встановлюються на лівий шатун. Вимірюють трифазну напругу на кривошипі і передають точні дані з мінімальною похибкою до 1%. Мають маленьку масу близько 9 г. сумісні з пристроями Android, CATEYE, Garmin, iOS, Polar, Suunto.
  • 4iiii Podiiiium R6800 на лівий шатун 172,5 мм і R8000 на лівий шатун 170 мм більш просунута, але і дорога система. Мають додатки Android і iOS. Легкі, міцні, водонепроникні, якісно працюють при всіх температурах.
  • 4iiii Precision Pro монтуються одночасно на правий і лівий шатун. Два датчика збільшують точність вимірів і дозволяють аналізувати дані обох ніг. Поставляється на шатунах Shimano FC-R7000.

Педалі з вимірювачем потужності Favero

У нас ви також можете купити педалі Favero зі встановленими вимірювачами потужності. Датчики на відміну від інших систем знімають показники безпосередньо в точці прикладання сили, що забезпечує високу точність даних. Ми пропонуємо функціональні велопедалі Favero таких моделей:

  • Педалі Favero Assioma Uno + Power Meter. Датчик є тільки на лівій педалі. Підключаються до велокомп'ютер або смартфону через Bluetooth і ANT +. Легкі і водонепроникні. Елементи живлення можуть багаторазово перезаряджатися.
  • Педалі Favero Assioma Duo + Power Meter. Мають аналогічні характеристики з попередньою серією, але в них вимірювачі встановлені в кожній педалі. Це дає можливість незалежно аналізувати потужність для лівої і правої ноги, а також підвищує загальну точність.

Великий асортимент вимірювачів потужності від магазину «Лідер»

Наш веломагазин уважно стежить за розвитком сучасної велотехніки і пропонує клієнтам варті уваги актуальні новинки. Ми протестували на власному досвіді багато вимірювачів потужності і вибрали для своїх покупців тільки кращі моделі, які приносять власникові конкретну користь. Наш веломагазин співпрацює з визнаними лідерами в сфері високотехнологічного вело оснащення і включає в свій асортимент найбільш якісні і функціональні зразки.