4iiii

Фільтр 
Вимірювачі потужності 4iiii

Вимірювачі потужності 4iiii

Для того, щоб тренуватися, як справжній професіонал велосипедного спорту, спорсменам мало просто систематично відвідувати зал, вибудувати збалансований раціон харчування і постійно вдосконалювати практичні навички їзди на велосипеді. Досвідчені гонщики, для того, щоб контролювати прогрес, використовують різне допоміжне обладнання. Веломагазин Лідер пропонує придбати вимірювач потужності для велосипеда знаменитої компанії 4iiii за доступними цінами.

Призначення вимірювачів потужності

Вимірювач або датчик потужності для велосипеда встановлюється на педаль або шатун велосипеда. Важливо знати, що кожна модель пристрою має свої параметри, а значить, перш ніж купити ватметр для велосипеда необхідно запевнитися в тому, що він підійде для установки на шатун або педаль велосипеда певної марки.

Принцип дії датчика досить простий. Для початку, він проводить вимірювання потужності, які потім передаються на пристрій, що зчитує і відображаються в додатку, встановленому на телефон. Сучасні технології дозволяє отримувати максимально точні дані, динаміка яких служить основою для корекції тренувального плану. Різні суб'єктивні причини можуть мати значний вплив на техніку спортсмена. Єдине, що залишається незмінним - це енергія, що виробляється в процесі тренування.

Моделі вимірювачів потужності

Як і будь-яка інша техніка, вимірювачі мають свій модельний ряд. Залежно від технічних характеристик, функціональності, відрізняється і вартість приладів. Інтернет магазин велосипедів LeaderOnline пропонує придбати поверметр для велосипеда наступних моделей:

  • Precision R5800, R7000, R8000, R9100 - встановлюється на лівий шатун (170 мм, 172,5 мм і 175мм). Характеризуються мінімально допустимою похибкою в 1%. Сумісні з більшістю операційних систем.
  • Podiiiium R6800 і R8000 - встановлюється на лівий шатун 172, 5 мм і 170мм відповідно. Характеризуються легкістю, міцністю, широким температурним діапазоном експлуатації, водонепроникністю. Найбільш дорога система, зовсім недавно з'явилася на ринку. Сумісна з Android і iOS.
  • Precision Pro - подвійний лічильник, який гарантує точність зчитування інформації з обох ніг. Водонепроникний, одягнений в міцний корпус, справно працює в широкому температурному діапазоні. Повністю заряджається за дві години, при безперервній роботі в 60 годин.

Купити в Україні вимірювач потужності на велосипед від 4іііі - отримати інноваційне рішення, яке дозволить спланувати тренування найбільш ефективним способом. Для професійних велосипедистів подібні пристрої є необхідною частиною тренувального процесу.

Вимірювачі потужності в магазині Лідер

Магазин велосипедів і велотренажерів Leader пропонує придбати вимірювач потужності для шосейного велосипеда. Ми з особливою увагою стежимо за оновленнями в світі велотехніки і поповнюємо асортимент каталогу виключно найкращими пристроями. Багато вимірювачів пройшли тестування особисто нашими співробітниками, тому ми з упевненістю можемо говорити про переваги ваттметра для любителів велосипедного спорту.

Для оформлення замовлення досить просто подзвонити за вказаними в контактній інформації телефонами. Ми допоможемо підібрати пристрій з урахуванням заявленого бюджету, вимог і побажань покупця. Також, придбати модель вимірювача можна за допомогою віртуальної корзини. Доставка здійснюється по всій країні.