Веловзуття

Фільтр 
Веловзуття

Комфортне і надійне веловзуття

Велосипед приводиться в рух завдяки фізичним зусиллям велосипедиста, які передаються через педалі, шатуни, ланцюг і зірки на заднє колесо. З точки зору механіки дуже важливий контакт стопи велосипедиста і педалі. Тому для збільшення ефективності фізичної роботи велосипедиста, зниження втоми м'язів, підвищення рівня комфорту рекомендується використовувати спеціальне веловзуття МТБ. Велотуфлі мають анатомічну форму і виготовляються з матеріалів, які забезпечують якісне відведення тепла і вентиляцію. Для максимального комфорту експлуатації велосипедне взуття повинно відповідати стилю катання, типу велосипеда, анатомічним особливостям стопи райдера.

В інтернет магазині велосипедів LeaderOnline ви зможете купити веловзуття різних типів. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками велосипедної екіпіровки. У нас ви знайдете велотуфлі початкового рівня та взуття для професійних гонщиків. Співробітники магазину допоможуть підібрати підходящу за призначенням, розмірами і на будь-який бюджет модель веловзуття.

Якісне і комфортне веловзуття Shimano

Японська компанія Shimano є одним зі світових лідерів в галузі виробництва велосипедного обладнання та екіпіровки. Компанія була заснована в далекому 1921 році і на сьогоднішній день стала одним з інноваторів і двигунів прогресу в своїй сфері. веловзуття Shimano відрізняється підходом до найдрібніших деталей, стильним дизайном, тривалим терміном експлуатації, посиленою підошвою для ефективної передачі енергії.

Професійні гонщики, туристи і велолюбителі відзначають такі унікальні якості веловзуття Shimano:

 • комфортна устілка і анатомічна форма взуття виключають натирання шкіри ніг;
 • використання повітропроникних матеріалів для літнього взуття і вітрозахисних утеплених волокон для осінньо-зимових моделей;
 • зручні застібки, які забезпечують надійну фіксацію і не натирають ногу;
 • брудовідштовхуючі властивості;
 • невелика вага;
 • аеродинамічна форма і матеріали;
 • жорсткість підошви підбирається в залежності від призначення взуття;
 • конструкція верху забезпечує ідеальний баланс стопи.

Різновиди і характеристики велосипедного взуття

Веловзуття для прогулянкових стилів катання має м'який добре провітрюваний верх і жорстку підошву. Контактна частина забезпечується спеціальними шипами, які зачіпляються до контактних педалей. Найбільш поширені стандарти шипів - SPD і SPD-SL. Веловзуття для контактних педалей виготовляється з більш зносостійких матеріалів і має міцну підошву. Жіноче Веловзуття відрізняється меньшими розмірами, підвищеною комфортністю і виразним дизайном.

В залежності від призначення веловзуття розділяться на такі категорії:

 • Туристичні велотуфлі можуть бути використані не тільки для педалювання, але також призначені для тривалої комфортної ходьби по складному покриттю.
 • MTB веловзуття в основному виготовляється контактне. Має яскравий стильний дизайн, підвищену зносостійкість і призначені для тривалого комфортного катання.
 • Велосипедні велотуфлі використовуються для тренувань і змагань. Мають мінімалістичний дизайн і аеродинамічнішу форму, знижену масу.

Де можна вигідно купити веловзуття в Києві

Веломагазин Лідер спеціалізується на продажі зносостійкої комфортної велосипедної екіпіровки і устаткування. Наші співробітники є велосипедистами і фахівцями в сфері велоекіпіровкі, тому можуть дати кваліфіковану пораду щодо вибору веловзуття на підставі не тільки теоретичних знань, але і власного досвіду. У нас ви можете купити веловзуття на найвигідніших умовах. На весь асортимент веловзуття Shimano встановлені знижені ціни. На деякі моделі надаються додаткові знижки.