Shimano

Фільтр 

Shimano

Компанія Shimano, Inc. - найбільший японський і один з провідних світових виробників велосипедного обладнання. Була заснована в 1921 році. Головний офіс знаходиться в Осаці, а виготовлення продукції здійснюється на декількох виробничих майданчиках в країнах Азії. Основним ринком збуту є країни Європи та Північної Америки. В Україні Shimano є одноосібним лідером в напрямку велообладнанням бюджетного і середнього цінового сегмента. Спортсмени і велолюбителі цінують продукцію японської компанії за високу якість, широкі можливості в налаштуванні, сучасний дизайн, надійність, довговічність, зносостійкість.

Надійне велообладнання від визнаних лідерів галузі

Шимано випускає обладнання для шосейних, гірських, міських велосипедів, а також електровелосипедів та байків класу Gravel-Adventure. Вся номенклатура товару розділена на групи в залежності від рівня обвіски. Для шосейників випускається шість груп: від бюджетного класу 2300 до елітної серії Dura-Ace.

Устаткування для гірських бойків має більш сегментированное розподіл. Для початківців велолюбителів, які катаються в прогулянковому стилі, буде досить класу Tourney. Більш високий рівень з оптимальним співвідношенням ціни і якості мають групи Altus, Acera, Alvio і Deore. Марки Zee і Saint добре підійдуть для прихильників екстремальних дисциплін. Групи SLX, Deore XT і XTR представляють навісне обладнання для професіоналів.

Якісне екіпірування, витратні матеріали та інструменти Shimano

Крім комплектуючих до велосипедів відмінною якістю і різноманітністю моделей відрізняється вело-взуття Shimano. Жіночі та чоловічі вело-туфлі мають підвищену комфортність, стильний дизайн, зносостійкість, а також ефективно передають зусилля на педалі. Вело-окуляри надійно тримаються на обличчі, захищають від сонячних променів, вітру і комах, сприяють відмінній аеродинаміці. Вело-комп'ютери відрізняються багатофункціональністю, широким чітким дисплеєм, економічною витратою батареї. Для догляду за велосипедом Shimano пропонує широке розмаїття мастил і очищувачів. Швидко провести ремонт і настройку допоможуть зручні універсальні ключі.

Широкий асортимент комплектуючих і навісного обладнання Shimano

В нашому магазині представлений широкий асортимент навісного обладнання, запасних частин, спорядження, комплектуючих систем від провідного японського виробника. У нас ви завжди знайдете в наявності:

  • гальмівні колодки Shimano характеризуються відмінним зчепленням з ободом і виготовлені зі зносостійкої гуми;
  • втулки задні і передні мають посилену конструкцію, зі самозмащувальним ефектом, працюють плавно і без шуму;
  • перемикачі задні мають широкі можливості настройки під різну кількість зірок і відрізняються високою надійністю в роботі;
  • перемикачі передні Shimano розраховані на 3 передніх зірки, демонструють стабільну якість перемикання, з плавним м'яким ходом;
  • манетки Shimano виготовлені з високоміцного пластика і мають комфортну для управління форму;
  • дискові і важелі гальма дають можливість простої установки, не вимагають постійного обслуговування;
  • касети/тріскачки можуть мати різну кількість швидкостей в залежності від типу велосипеда;
  • зірки виготовляють з міцної нержавіючої сталі або алюмінієвого сплаву, мають стандартизовані розміри;
  • каретка Shimano володіють м'яким ходом, відсутністю люфту і сторонніх шумів;
  • ланцюги/замки з невеликою вагою, мають високу міцність та низьке тертя.

Де можна вигідно купити вело-обладнання Шимано

Веломагазин Leader Online пропонує купити широкий спектр обладнання та комплектуючих Shimano на вигідних умовах. В асортименті магазину представлені тільки оригінальні деталі з гарантовано високою якістю. Наші кваліфіковані фахівці підбирають для клієнтів тільки кращі товари по співвідношенню ціни, надійності і функціональних можливостей. При цьому вартість є найбільш лояльною на ринку України. Оплата здійснюється будь-яким зручним способом, а доставка виконується швидко і недорого.