Favero

Фільтр 
педалі Favero Assioma

Педалі Favero

Для професійних велоспортсменів важливо, щоб кожне тренування проходило якомога ефективніше. Для того, щоб це стало реальністю, кожен спортсмен прагне перетворити свій велосипед в спавжній технологічно довершений пристрій. Однією з інновацій, яка допомагає контролювати продуктивність поїздки стали педалі Favero. Датчик потужності для велосипеда, вбудований в педалі визначає з максимальною точністю продуктивність велосипедиста під час педалювання.

Педалі Favero для ефективного тренування

Вимірювач потужності для велосипеда Assioma - революційна технологія, яка прийшла в професійний велоспорт з однією метою: зробити тренування неймовірно ефективним та дієвим. Вимірювач дозволяє контролювати кожну поїздку і встановлювати нові цілі. Завдяки подібній інновації, спортсмени отримали можливість аналізувати свою роботу. Педалі надають виключно факти і повністю виключають будь-які припущення.

Легкий монтаж, що не вимагає залучення спеціальних інструментів, дозволяє встановлювати пристрій на будь-який велосипед. З'єднання з цифровими зчитуючими пристроями відбувається за допомогою Bluetooth і ATN + технологій. Джерелом енергії для педалей стали літій-іонні акумуляторні батареї. Повного заряду вистачає на 50 годин безперервної роботи.

Особливості педалей Favero

Вимірювач потужності для шосейного велосипеда встановлюються на педалі саме в тому місці, куди доводиться найбільше зусилля. Подібне розташування дозволяє отримати максимально точні цифри про хід педалі. Ексклюзивна система IAV power і вбудований гіроскоп стали унікальними рішеннями, завдяки яким датчик вимірює потужність з мінімальною похибкою в 1%.

Незалежно від температурних змін, кліматичних умов, точність вимірювань залишається на незмінно високому рівні. Автоматична температурна компенсація нівелює всі сторонні перешкоди і спрацьовує в температурному діапазоні від -10 до +60 градусів. Поверметр для велосипеда відрізняється легкістю, компактністю, водонепроникний і стійкий до механічних пошкоджень. Конструкція, без жодної виступаючої деталі, забезпечує максимальний комфорт, навіть при здійсненні різких маневрів.

Купити велопедалі з датчиками потужності

Інтернет магазин велосипедів LeaderOnline пропонує купити ватметр для велосипеда Favero Assioma двох моделей:

  • Uno - з датчиком, встановленим тільки в лівій педалі велосипеда
  • Duo - з вимірювальними приладами в кожної педалі. Вимірювання потужності відбувається для кожної ноги окремо, що сприяє підвищенню загальної точності.

Вимірювач потужності, незалежно від моделі, автоматично переходить в режим очікування після декількох хвилин бездіяльності, що допомагає економити заряд акумулятора. Додаток для управління датчиками є для установки на Andriod і iOS. Магнітні датчики дозволяють використовувати подвійний USB-кабель для одночасної підзарядки педалей.

Купити вимірювач потужності велосипеда в Україні стало найпопулярнішим запитом серед любителів велосипедного спорту. Завдяки інноваційним технологіям можна з легкістю відстежувати ефективність тренування, залишати графіки показань в динаміці, коригувати тренувальний план. Веломагазин Лідер - це прийнятні ціни, виключно якісна продукція, консультаційна допомога в процесі вибору.

Для оформлення замовлення, достатньо зателефонувати менеджерам за вказаними в контактній інформації телефонами або скористатися кошиком, заповнивши просту форму заявки. Доставка покупки здійснюється по всій країні в найкоротші терміни.