Сідла Prologo

Фільтр 

Сидіння на велосипед Рrologo

Prologo - італійська компанія, що спеціалізується на проектуванні і виготовленні сідел для спортивних велосипедів. Розробка нових моделей проходить під керівництвом досвідчених інженерів. Завдяки налагодженій роботі, кожне сідло для велосипеда виробляється з високоякісних матеріалів, з урахуванням анатомічних особливостей спортсменів, аеродинамічних чинників. Вироби проходять обов'язкову перевірку в лабораторних і реальних умовах і тільки після цього відправляються на ринок. Такий підхід до справи забезпечив компанії 10 років лідерства, авторитет і повагу мільйонів користувачів.

Інновації в справі

Сидіння на велосипед prologo спеціалізується на випуску виробів спеціально для гоночних дисциплін. Оскільки сідло для велосипедиста є однією з найважливіших складових комфорту, воно повинно відповідати найвищим вимогам. Зручна посадка на велосипеді може підвищити витривалість, вплинути на швидкісні характеристики спортсмена.

Купуючи анатомічне сідло для велосипеда від італійського виробника, кожен може бути впевнений у винятковій якості виробу, довговічності, надійності і комфорті. Незалежно від того, кому знадобилося нове сидіння, професійному спортсмену або любителю активного відпочинку, підібрати можна найбільш підходящий під смаки і переваги варіант.

Як вибрати сідло для велосипеда

Для того, щоб дати відповідь на питання, як вибрати сідло для велосипеда, необхідно з'ясувати тип велосипеда, на який планується установка деталі і стиль їзди. Обов'язково враховується фізична форма спортсмена, наявність досвіду, інтенсивність використання велосипеда. Крім цього на ринку пропонуються велосипедні сідла для жінок, чоловіків та дітей.

Основними критеріями вибору стали:

  • Ширина - занадто вузьке стане причиною постійних хворобливих відчуттів, занадто широке може бути незручним для посадки.
  • Ніс сідла - для велолюбителів, які вважають за краще тривалі заїзди, кращим вибором стане сидіння з максимально вузьким носом. Найкомфортнішими, вважаються вироби з укороченими виступами, з додатковими пружинами. Сідло для велосипеда з амортизатором встановлюється найчастіше на прогулянкові, міські або складні велосипеди.
  • Покриття - шкіра, як ідеальний варіант, цілком може замінити якісний синтетичний матеріал. Категорично неприйнятний шкірзам або вініловий пластик.

Сідло - річ суто індивідуальна. Тому, вибір не терпить поспіху. Кращим виходом стане консультація з досвідченим менеджером, який зможе доступно і грамотно пояснити, підібрати сідло для велосипеда на пружинах від компанії prologo.

Де купити сидіння prologo

Веломагазин Лідер пропонує купити анатомічне сідло для велосипеда prologo за прийнятними цінами. Неякісне сідло здатне в рази знизити ефективність спортсмена, зіпсувати відпочинок любителям їзди на велосипедах. Тому, для своїх покупців підбираємо виключно якісні товари від відомих світових виробників.

Італійська фірма prologo впроваджує в свою продукцію інноваційні рішення для того, щоб користувачам, незалежно від досвіду, цілей і стилю їзди, було максимально комфортно. Інтернет магазин велосипедів LeaderOnline постійно працює над поповненням асортименту. У нас в наявності чоловічі, жіночі і навіть сідло для велосипеда дитяче. Тому, зайшовши на наш сайт, кожен зможе підібрати все необхідне для зручності їзди на велосипедах.