ControlTech

Фільтр 

ControlTech велосипедні керма, виноси і підсідельні штирі

Американська компанія ControlTech вийшла на ринок вело компонентів в 1989 році з інноваційно легкими кермами і ріжками. Компанія з самого початку отримала репутацію високотехнологічного виробника, що працює з новими унікальними алюмінієвими сплавами. Бренд швидко став відомий і популярним у світі завдяки міцним, легким комплектуючим з продуманим дизайном, виготовлених зі спеціальних сплавів. Після деякої перерви компанія повернулася на європейський ринок в 2005 році з лінійкою оригінальних комплектуючих для велосипедів різного типу. Сьогодні ControlTech є одним зі світових лідерів у своїй галузі. Компанія впроваджує використання таких матеріалів, як скандій, титан, вуглеволокно, які забезпечують фірмовим вело компонентам виняткові властивості. У нашому магазині представлений широкий асортимент останніх лінійок виробника. У нас ви можете купити ControlTech запчастини за найпривабливішими цінами на ринку України.

Якісні комплектуючі ControlTech для велосипеда

Більшість деталей ControlTech має досить просту форму і стриманий дизайн, але в основі їх виробництва лежать складні інженерні рішення. Багатоетапна розробка і виробництво з використанням сучасних матеріалів дають на виході міцні, зносостійкі, довговічні, легкі, аеродинамічно продумані вело комплектуючі.

Одним з останніх успішних проектів компанії стала серія вело компонентів ControlTech TUX. У ній є моделі керм, виносів, підсідлових штирів і вилок для шосейних, турінгових і різноманітних MTB велосипедів. Використання сучасного вуглеволокна дає складовим міцність, малу вагу і привабливий зовнішній вигляд.

У магазині «Лідер» завжди в наявності найкращі позиції з номенклатури американського лідера сучасних вело компонентів ControlTech:

  • компактні ергономічні керма для різних типів велосипедів;
  • легкі і міцні виноси для керма вдосконаленої конструкції;
  • жорсткі підсідельні штирі з продуманою аеродинамікою;
  • колеса і вілсети;
  • кермова обмотка;
  • місткі зручні чохли і сумки;
  • надійні системи гальм і гальмові ручки.

Комфортне і міцне кермо ControlTech

Більшість керм виконано з міцних алюмінієвих сплавів. В асортименті є кермами ControlTech для трейла, крос-кантрі, триатлону, шосе, ХС, ендуро. Оригінальна форма і дизайн спрямовані на поліпшення аеродинамічних характеристик, підвищення комфорту і відмінної керованості. кермами мають захисне покриття чорного кольору, що додає сучасний зовнішній вигляд. Ширина керма і кути нахилу профілю спрямовані на розвантаження плечових суглобів і зниження втоми велосипедиста. Діаметри трубок і місце під кріплення забезпечує високу сумісність з більшістю типів байків.

Легкий зручний винос ControlTech

Навіть найбільш зручне кермо з продуманою формою не зможе забезпечити високий комфорт і хорошу ергономічність при використанні невідповідного виносу. При цьому вони сприймають значну частину навантажень від верхньої частини тіла велосипедиста. Виноси ControlTech виготовляються з комплексних алюмінієвих сплавів, які забезпечують міцність, легкість і довговічність. Деякі деталі виконуються з карбону. Система кріплень забезпечує зручний монтаж з широкими можливостями регулювання. Форма профілю дозволяє знизити аеродинамічний опір при швидкій їзді.

Надійний підсідельний штир ControlTech

Штирі виготовляються з міцних алюмінієвих сплавів, титану або вуглеволокна. Всі ці матеріали дають підсідельникам необхідну жорсткість, довговічність, зносостійкість. При цьому знижується вага компонента, що дуже важливо для байків, які приймають участь в перегонах. ControlTech випускає підсідельні штирідля велосипедів під різні типи їзди (МТВ, шосе, райдинг, крос). Вони вдало гасять вібрації і відмінно піддаються регулюванню. Кріпильні болти виконані з нержавіючої сталі або титану.