Кермо Deda Alanera DCR Carbon 42см,130мм інтегрований винос

  • Виробник: Deda Elementi
  • Код товару:ALADCRPOB130X42
  • Наявність:Є в наявності

23680 грн.
  

Опис Кермо Deda Alanera DCR Carbon 42см,130мм інтегрований винос

Кермо Deda Alanera DCR Carbon

Оптимізована конструкція виносу керма і керма, розроблена для аеродинаміки, гарантує ідеальну інтеграцію з велосипедом. Alanera забезпечує повну внутрішню прокладку кабелів при установці на вилки D-подібної форми або рами, сумісні з DCR. Спеціальні прокладки гарнітури забезпечують канали для кабелів. Прокладки розроблені з прорізами, які дозволяють їм відкриватися, їх можна додавати або знімати для правильної підгонки, не знімаючи всі кабелі. Форма rhm гарантує дуже компактний виліт і падіння для швидкого переходу від перемикачів до крапель. Спеціальна аеродинамічна кришка, проставки для гарнітури і верхня кришка, а також кріплення для велосипеда Garmin® доповнюють лінійку аксесуарів.

Характеристики

Форма: RHM Rapid Hand Movement
Матеріал: повністю карбонова конструкція UD
Вилучений шток: 1 1/8 дюйма (28,6 мм)
Кут: 82 °
Виліт: 75 мм
Глибина: 130 мм
Поверхня: лак на чорному (POB)
Ширина: 42 см
Довжина винесення (інтегрований): 130мм
Вага: 350 г (виходячи з розміру 110 × 42)

Включені аксесуари: аеродинамічний ковпачок, проставки для гарнітури і верхнє покриття для рульової труби 56 мм і 46 мм, велосипедне кріплення Garmin® для серій 500 і 800

Інші аксесуари: Доступно в якості аксесуарів кріплення для Garmin®1000, Bryton® (Aero60), Polar® (v650 & m450), SRM® PC8 і Wahoo. Кріплення для агрегату Campagnolo® EPS є як запасний частини.

Примітка: Сумісність з повною внутрішньою прокладкою кабелів (2 гальмівних троса і трос електричного перемикання) і зовнішньої прокладанням кабелів.

Кермо Deda Alanera DCR Carbon 42см,130мм інтегрований винос Відгуки

Ваш відгук може бути першим.


Варіанти доставки:

  • Доставка по Києву і Україні здійснюється компанією "Нова Пошта"
  • Велосипеди, рами, покришки з металевим кордом відправляються тільки на вантажне відділення нової пошти у вашому місті (вимоги Нової Пошти !!!)

Відправка іншими перевізниками (Делівері  і т.п.) обговорюються індивідуально з клієнтом.
Приблизний час доставки товару від 2-х до 4-х днів.
Cвоє замовлення Ви забираєте в представництві вантажоперевізника. Замовити доставку до домуВ и можете зв'язавшись з вантажоперевізником по телефону.
Велоформа відправляється при 100% передплаті.

➜ Детальна інформація про оплату та доставку

Варіанти оплати:

  • Оплата на ФОП рахунок Приват Банку

Велоформу відправляємо лише при 100% передплаті.
Замовлення, оплачені до 13.00, відправляються в цей же день перевізником Нова Пошта.

➜ Детальна інформація про оплату та доставку

Ви можете купити Кермо Deda Alanera DCR Carbon 42см,130мм інтегрований винос в Києві в веломагазині LeaderOnline за низькою ціною або оформити доставку по Україні: Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький , Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Ужгород, Бердянськ, Бровари та інші міста України.