Tacx

Фільтр 

Кліматичні умови нашого регіону не дозволяють любителям велосипедного спорту здійснювати тренування в холодну пору року. Така вимушена перерва значно впливає на фзичний стан спортсменів. Вирішити проблему можна за допомогою спеціального велостанка, який дозволяє в будь-який момент перетворити велосипед в велотренажер без зайвих зусиль, не виходячи з дому чи офісу.

Для чого необхідний велостанок

За допомогою велотренажера можна не тільки організувати тренування в домашніх умовах, він дозволяє використовувати ваш велосипед в будь-який час року, в будь-який час доби і за будь-яких обставин. При цьому виникає повна імітація їзди по вулиці і не втрачається звикання до посадки на вашому велосипеді. Варто окремо згадати, що фітнес велотренажер не можна вважати аналогом, а тим більше повноцінною заміною професійного велотренажеру. У них абсолютно різні функції і можливості.

ТАCX - велостанки нового покоління

Визнаним виробником на ринку велостанків є компанія ТАХС з Нідерландів. Виробник постійно вивчає споживчий попит і пропонує інноваційні та зручні у використанні тренажери. Велосипедні тренажери ТАCX для велосипеда під заднє колесо максимально компактні і функціональні. До того ж, велостанке Tacx вигідно відрізняються за ціною серед аналогів, без втрати якості.

Види велостанків ТАCX

Розрізняють два основних види велостанків:

  1. Ролерні
  2. Під заднє колесо

Ролерні являють собою конструкцію з трьох роликів і вимагають чималого досвіду їзди, щоб утримати рівновагу. Вони призначені для розминки перед змаганнями і вдосконалення техніки педалювання, ніж для роботи над фізичною формою і витривалістю.

Параметри вибору

Обираючи велостанок, потрібно враховувати кілька важливих моментів:

  • Гучність. Якщо ви проживаєте в багатоквартирному будинку і сусіди чутливі до сторонніх звуків, краще перевірити велостанок на рівень виробленого шуму до покупки.
  • Бюджет. Не завжди ціна є показником рівня велостанка. Все залежить від оснащення. Можливо, частина функцій буде для вас неактуальною, отже можна підібрати більш бюджетний варіант.
  • Опір. На ролерних велостанках опір змінюється шляхом перемикання швидкостей на самому велосипеді. Тренажер під заднє колесо має кілька ступенів опору, які теж переключаються вручну, також є інтерактивні станки, що дозволяють імітувати опір, підлаштовуючись під рельєф, який відображається на ПК, планшеті або телефоні.

Де купити велостанок

Обрати і купити велотренажер для дому, знаючи необхідні параметри і спираючись на досвід професіоналів, стало ще простіше. Наприклад, в інтернет магазині LeaderOnline покупцеві представлений багатий асортимент велостанків для велосипедів. Купуючи станок для велосипеда під заднє колесо-тренажер, не забувайте про супутні товари:

Магазин велотренажерів "Лідер" є офіційним дилером компанії ТАCX, що гарантує мінімальну вартість і 100% оригінальність товару з офіційною гарантією від виробника.