KHS

Фільтр 

велосипеди KHS

KHS Bicycles Inc. була заснована в США в 1974 році. Компанія проектує, виготовляє і поставляє велосипеди і комплектуючі стабільно високого рівня якості за помірними цінами. За роки свого існування KHS виросла в одного з визнаних світових лідерів галузі і цінується клієнтами за інноваційні рішення і доброзичливу цінову політику. Сьогодні компанія офіційно поставляє свою продукцію у великих масштабах в більш ніж 30 країн світу. Виробник випускає ряд гірських (МТВ), шосейних і туристичних (турінгових) велосипедів, а також тандеми і круїзери. Крім того, виробляються ВМХ, фристайл і дьорт-джампінг байки для молодіжного ринку під брендом Free Agent. Беззастережне слідування цінностям і орієнтування на побажання клієнтів зробили компанію одним з найстабільніших, потужних і найбільш шанованих виробників в світі. У магазині «Лідер» ви можете придбати велосипеди KHS різних типів і розмірів за доступними цінами на ринку України.

Швидкі і надійні велосипеди KHS

Багато новачків вибирають бренд через оптимальне співвідношення ціни і якості. Тим більше що компанія пропонує дуже хороші моделі в бюджетному ціновому сегменті. Купувати дешевші велосипеди буде нерозумно через їх слабкі технічні характеристики. А через кілька років, якщо байк не буде відповідати зростаючим запитам велосипедиста, можна придбати більш просунуті моделі. Міцні, в міру жорсткі і легкі рами незмінно комплектуються деталями та навісним обладнанням пристойного рівня якості. Зазвичай на велосипеди встановлюються перемикачі, касети, шатуни, гальма від японського лідера в області велокомплектуючих Shimano. Інші компоненти підбираються власного виробництва або інших надійних брендів у відповідність з класом і типом велосипеда.

Велосипеди KHS для активного відпочинку і досягнення спортивних вершин

Серед величезного асортименту оригінальних велосипедів KHS можна відзначити такі популярні серед велосипедистів серії:

  • KHS Alite є серією гірських велосипедів, призначених в першу чергу під крос-кантрі стиль їзди. Найбільш популярні моделі Alite 40, 50, 150, 1000, 2000. У моделі 40 рама виконана з високоміцної сталі, інші моделі - алюмінієвий сплав 6061. Рами велосипедів 1000 і 2000 мають подвійний гідроформованний баттинг. Діаметр покришок стандартний для даного типу велосипедів - 26 ". Більшість деталей і комплектуючих - середній рівень Shimano і власного виробництва KHS.
  • KHS UltraSport. Виробник відносить дану серію до стилю катання фітнес. Велосипеди UltraSport 1.0, 2.0, і 3.0 відмінно поєднують в собі високий рівень комфорту, чудові ходові характеристики, стильний зовнішній вигляд і надійну довговічну конструкцію. Вони підійдуть для туристичних поїздок, аеробних тренувань, переміщення по місту і подолання тривалих туристичних маршрутів. Матеріал рами - міцний і легкий алюмінієвий сплав. Застосовані комплектуючі середнього цінового сегмента. При цьому велосипеди мають доступну вартість.
  • KHS Sixfifty моделей 200, 300, 500 + і 600 + відносяться до типу трейл. Вони мають широкі покришки з потужним протектором і відмінно підійдуть для помірного бездоріжжя. При цьому мають хороший накат і по твердому дорожньому покриттю. Рами виконані з алюмінію. Колеса мають діаметр 27,5 ".
  • KHS ZACA - універсальні крос-кантрійниє (ХС) велосипеди. Відмінно підійдуть для початківців велосипедистів через гарну стійкість, доступну вартість, простоту керування, невелику вагу і надійність. Рама має вдосконалену геометричну форму і виконана з алюмінію 6061. Гальма - дискові. Діаметр коліс - в двох варіантах (27,5 "і 29").
  • KHS Winslow - велосипеди типу маунтинбайк (МТВ). Основним їх призначенням виробник називає крос-кантрі. Це говорить про його універсальності і можливості ефективного пересування по різним покриттям. Рама - алюмінієвий сплав. Діаметр коліс 27,5 "і 29" в залежності від розміру рами. Трансмісія має 24 передачі. Гальма - дискові. Навісне обладнання - Shimano середнього класу.

Комплектуючі і екіпірування від KHS

Крім відмінних велосипедів американська компанія також виробляє різні супутні компоненти. У нашому магазині ви зможете купити KHS рами, комплектуючі та велоформу. Рама KHS користується попитом у досвідчених велосипедистів і професіоналів, яким подобаються велосипеди бренду, але є потреба встановити специфічне обладнання під персональні запити. Зібрати велосипед на рамі за індивідуальним проектом буде правильніше і дешевше, ніж купити байк в зборі і кардинально замінювати в ньому не відповідаючі потребам деталі та навісне обладнання. KHS випускає рами з технологічно просунутої геометрією і унікальним профілем труб з алюмінієвих сплавів і вуглеволокна.

Також в нашому магазині ви знайдете такі товари від американського бренду:

  • гаки на раму для заднього перемикача (півні);
  • веломайки;
  • велотруси.